Export Menager Ze Znajomością Języka Angielskiego

1 semana atrás

São Paulo, São Paulo, Brasil lubawagroup Tempo inteiro
**Export Menager ze znajomością języka angielskiego**

**Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski**

**Zakres obowiązków**:

- Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
- Analiza potencjału rynku Wielkiej Brytanii i Irlandii
- Analiza konkurencji i tendencji na wskazanym rynku
- Rozwój długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
- Realizowanie planów sprzedaży
- Sporządzanie raportów i analiz
- bieżących i cyklicznych

**Nasze wymagania**:

- Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- Doświadczenie w pozyskiwaniu dystrybutorów oraz partnerów biznesowych na rynkach exportowych
- Gotowość do odbywania częstych podroży służbowych
- Umiejętność rozmowy z klientami biznesowymi
- Zdolności negocjacyjne
- Wysoka kultura osobista

**Oferujemy**:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, 30 lat na rynku
- Stabilne zatrudnienie w preferowanej formie zatrudnienia
- Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Wysoki standard warunków pracy w nowoczesnym obiekcie

**OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY**

**na przetwarzanie danych osobowych kandydata na pracownika i współpracownika**

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z , str.1), w celu przeprowadzenia aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratorów danych osobowych Litex Promo Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Staroprzygodzka 117, Ostrów Wielkopolski, wpisaną do rejestru Przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr , NIP , o kapitale zakładowym zł, oraz Grupę Kapitałową Lubawa, czyli wszystkie podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, jak również współpracujących z tymi administratorami Zaufanych Partnerów, tj. podmioty niewchodzące w skład Grupy Kapitałowej Lubawa.

Oświadczam, że przed wyrażeniem niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych zostałem poinformowany o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

(data i czytelny podpis)

**INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH**

**kandydata na pracownika lub współpracownika**

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z informujemy, że:
**1. Administratorzy danych osobowych**

**2. Wspólne uzgodnienia między Administratorami**
W związku z tym, że Grupa Lubawa oraz Zaufani Partnerzy działamy na zasadzie współadministrowania, zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., zawarliśmy stosowne porozumienie. Każdy z Administratorów dokłada należytej staranności, by zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania Państwa danych i do każdego możecie Państwo zwrócić się ze wszelkimi pytaniami. W szczególności uzgodniliśmy, że:
1) Administrator pozyskujący dane osobowe jest odpowiedzialny za wykonanie wobec Państwa obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 i 14 RODO;
2) każdy z Administratorów odpowiedzialny jest za umożliwienie Państwu wykonywania praw określonych w pkt 6, poprzez ustanowiony przez nas punkt kontaktowy (dane poniżej). Niezależnie od powyższego, mogą Państwo wykonywać swoje prawa zgłaszając swoje żądania, wnioski lub zapytania każdemu z Administratorów. W takim przypadku Administrator do którego skierują Państwo żądanie przekaże je pozostałym Administratorom w celu jego realizacji, a następnie udzieli Państwu odpowiedzi zgodnie z zasadami i w terminach określonych w art. 12 RODO;
3) Administrator uzyskujący od Państwa dane osobowe odpowiedzialny jest za prawidłowość zebranych danych,

4) Administrator Litex Service sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim dba także o zapewnienie bezpieczeństwa zewnętrznego systemów informatycznych przed dostępem osób nieuprawnionych oraz ich organizację wewnętrzną zapewniającą najlepszą ochronę.

**3. Punkt kontaktowy**
Razem, postanowiliśmy ustanowić wspólny punkt kontaktowy, z którym mogą Państwo się skontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem. Jeżeli chcą Państwo